درباره ما

درباره پرشیا پرلیت

از مهمترین اصوله پرلیت بهره برداری از معدن خالص و پخت آن می باشد که موجبه سبک تر شدن وزن آن و استحکام بیشتر نسبت به پرلیت های مشابه شود.
پرشیا پرلیت با تولیده پرلیتی مقرون به صرفه چه در صنعت و چه در کشاورزی هزینه کلی خرید پرلیت را پایین آورده و کیفیت آن را دو چندان نموده است.

معدن پرلیت اردبیل بدلیل دارا بودن شرایط اب و هوایی خاص منطقه خود اب درون ان حفظ شده و حالت خشک و کائولنی نداشته و بعد از برداشت این نوع پرلیت از معدن تحت شرایط کاملا خاص فراوری شده و به کارخانه منتقل میشود .
نکته مهم اینجاست که هنگام برداشت پرلیت توسط ماشین های خاص اب و پرلیت برداشته میشود به صورتی که کاملا به صورت ابگرفته می باشد همین امر موجب شسته شدن پرلیت شده و در گذر زمان خواص خشکی پرلیت به خود نمیگیرد.

با خرید پرلیتی بدون کیفیت سرمایه خود را به هدر ندهید ما به یاری پروردگار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

مزایای پرلیت در صنعت

مسئله مهم در صنعت دو گزینه دانه بندی و وزن مخصوص مطابق در خواست می باشد در رابطه با وزن مخصوص دو گزینه تجربه و خاک معدنی درجه یک پرلیتی مطلوب و مطابق با دانسیته درخواستی مشتری فراهم میکند
ما با ارسال پرلیت به فاز ۱۹ پارس جنوبی تناژ و دانسیته را ثابت کردیم بعد از انجام نمونه گیری از پرلیت ارسالی به فاز ۱۹ هیچگونه تخطی از دانسیته وجود نداشت
دانه بندی مسئله بسیار حائز اهمیتی است که توسط پرسنل کنترل کیفیت پرشیا پرلیت به صورت مرتب تحت آزمایش قرار گرفته و تخطی در این مورد وجود نداشته است.

پرلیت | پرلیت در اصفهان | خرید پرلیت

مزایای پرلیت در کشاورزی
دانسیته خاک در حالت کاملا ابگیری شده برابر با ۱۸۰۰ kg/m3 بوده در صورتی که پرلیت معدن اردبیل با ترکیب یک ماده مانند کوکوپیت یا کمپوست در حالت کاملا ابگیری شده بدلیل وزن استاندارد برابر با۵۵۰kg/m3بوده این امر وزن محل کشت را تا ۶۸ درصد کاهش میدهد.
باید در نظر داشت که پرلیت های معادن میانه و تبریز بعد از پخت کوره به صورت کاملا منبسط خارج نشده و این امر پرلیت را سنگین وزن و دارای رنگ کدر میکند. در نتیجه آزمایشات انجام شده بعد از چند با ابگیری خاصیت متخلخل بودن خود را از دست میدهدپرلیت قادر است ۴ الی۸ برابر وزن خودش را اب جذب کند و دچار ابگرفتگی نشود در نتیجه میتواند پس از ابیاری های متعدد مواد غذایی را درون خود ذخیره کرده و از خروج ان جلوگیری به عمل اورد باید در نظر داشت خاصیت متخلخل بودن یک گذینه مهم در پرلیت است که گلخانداران کمتر به آن اهمیت داده ودر گذر زمان ضرر های بسیاری را متحمل شوند